Neden Eğitici Dijital Oyunlar ?

4. Sınıflar için online bilgi yarışması hazırlarken 4. Sınıflar tüm dersler testlerinden, 4. Sınıflar tüm dersler Konu Anlatımı Pdf’lerinden faydalandık. Bilgi yarışmamız ile hem kendi bilgilerimizi eğitici oyunlarla hazırlanmış yarışmamız ile test ediyoruz, hem de keyifli bir hafta sonunda ödüller kazanıyoruz.

Sitemizde yer verdiğimiz oyunlar çocuklarımızın psikomotor gelişimi, duygusal ve sosyal gelişimi olumlu yönde etkilediği gibi, zihin ve dil gelişimini de etkiler.

Bilgi yarışmasını bitirdiyseniz Youtube kanalımızdaki bu videoyu izleyip altında verilen soruları cevaplayarak da ödül kazanabilirsiniz.

Çocuklar eğlenirken , öğrensin diye

Çocuklarımız oynadıkça görsel, mantıksal ve sözel becerileri artar, yetenekleri gelişir.4. Sınıflar için online bilgi yarışması ile anladıklarını tekrar eder böylece konuyu daha iyi kavrarken sınıf seviyelerinde okuma kitapları ve kutu oyunları ödülleri kazanabilirler.
Dijital eğitsel oyun sitesinde yer verilen bütün oyunlar, ve içerikler; çocukların faydasını gözetmekte ve onları eğlendirirken öğretmeyi hedeflemektedir. Sitemiz oyun dostu çocuk sitesi olarak bütün içeriklerini müfredata uygun olarak hazırlamaktadır.