1. Sınıf- Türkçe- Noktalama İşaretleri konusu ile ilgili hazırladığımız eğitici oyunumuzu hazırlarken, 1. Sınıf- Türkçe- Noktalama İşaretleri konu testlerinden, 1. Sınıf- Türkçe- Noktalama İşaretleri konusu Konu Anlatımı Pdf’lerinden faydalandık.

Sitemizde yer verdiğimiz oyunlar çocuklarımızın psikomotor gelişimi, duygusal ve sosyal gelişimi olumlu yönde etkilediği gibi, zihin ve dil gelişimini de etkiler.

Çocuklar eğlenirken , öğrensin diye

Çocuklarımız oynadıkça görsel, mantıksal ve sözel becerileri artar, yetenekleri gelişir. 5. Sınıf- Matematik-Yüzdeler 1. Sınıf- Türkçe- Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı ile bilmediklerini anlar , anladıklarını tekrar eder böylece konuyu daha iyi kavrar.
Dijital eğitsel oyun sitesinde yer verilen bütün oyunlar, ve içerikler; çocukların faydasını gözetmekte ve onları eğlendirirken öğretmeyi hedeflemektedir. Sitemiz oyun dostu çocuk sitesi olarak bütün içeriklerini müfredata uygun olarak hazırlamaktadır.

1. Sınıf- Türkçe- Noktalama İşaretleri konusunu eğitici oyunlarla pekiştirdiğini göre şimdi bu konuyu çalışmak isteyebilirsin.

https://www.dijitalegitseloyun.com/2021/05/10/1-sinif-turkce-hece-bilgisi-2/