5.Sınıf- Fen Bilimleri – Dünya ve Evren konusu ile ilgili hazırladığımız eğitici oyunumuzu hazırlarken, 5.Sınıf- Fen Bilimleri – Dünya ve Evren konu testlerinden, 5.Sınıf- Fen Bilimleri – Dünya ve Evren konusu Konu Anlatımı Pdf’lerinden faydalandık.

Sitemizde yer verdiğimiz oyunlar çocuklarımızın psikomotor gelişimi, duygusal ve sosyal gelişimi olumlu yönde etkilediği gibi, zihin ve dil gelişimini de etkiler.

Çocuklar eğlenirken , öğrensin diye

Çocuklarımız oynadıkça görsel, mantıksal ve sözel becerileri artar, yetenekleri gelişir. 5.Sınıf- Fen Bilimleri – Dünya ve Evren Konu Anlatımı ile bilmediklerini anlar , anladıklarını tekrar eder böylece konuyu daha iyi kavrar.
Dijital eğitsel oyun sitesinde yer verilen bütün oyunlar, ve içerikler; çocukların faydasını gözetmekte ve onları eğlendirirken öğretmeyi hedeflemektedir. Sitemiz oyun dostu çocuk sitesi olarak bütün içeriklerini müfredata uygun olarak hazırlamaktadır.

5.Sınıf- Fen Bilimleri – Dünya ve Evren konusunu eğitici oyunlarla pekiştirdiğini göre şimdi bu konuyu çalışmak isteyebilirsin.