6.Sınıf- Fen Bilimleri- Dolaşım Sistemi konusu ile ilgili hazırladığımız eğitici oyunumuzu hazırlarken, 6.Sınıf- Fen Bilimleri- Dolaşım Sistemi konu testlerinden, 6.Sınıf- Fen Bilimleri- Dolaşım Sistemi konusu Konu Anlatımı Pdf’lerinden faydalandık.

Sitemizde yer verdiğimiz oyunlar çocuklarımızın psikomotor gelişimi, duygusal ve sosyal gelişimi olumlu yönde etkilediği gibi, zihin ve dil gelişimini de etkiler.

Çocuklar eğlenirken , öğrensin diye

Çocuklarımız oynadıkça görsel, mantıksal ve sözel becerileri artar, yetenekleri gelişir. 6.Sınıf- Fen Bilimleri- Dolaşım Sistemi Konu Anlatımı ile bilmediklerini anlar , anladıklarını tekrar eder böylece konuyu daha iyi kavrar.
Dijital eğitsel oyun sitesinde yer verilen bütün oyunlar, ve içerikler; çocukların faydasını gözetmekte ve onları eğlendirirken öğretmeyi hedeflemektedir. Sitemiz oyun dostu çocuk sitesi olarak bütün içeriklerini müfredata uygun olarak hazırlamaktadır.

6.Sınıf- Fen Bilimleri- Dolaşım Sistemi konusunu eğitici oyunlarla pekiştirdiğini göre şimdi bu konuyu çalışmak isteyebilirsin.